Рентген Sirona ORTHOPHOS XG 3

Панорамний рентген  Sirona ORTHOPHOS XG 3

Сучасний панорамний рентген апарат у поєднанні  із найсучаснішим програмним забезпеченням (Sirona Sidexis 4.1),  дає можливість дослідити комплексно: зуби, зубні ряди, кісткову структуру верхньої та нижньої щелеп, приносових пазух, носових ходів, скроневонижньощелепових суглобів та стан кісток лицевого відділу черепа. Панорамна рентгенографія – є обов’язковою у всіх галузях сучасної стоматології. В першу чергу у дитячій стоматології та ортодонтії.

Рентген SironaHeliodent Plus

Рентген апарат Sirona Heliodent Plus

Один із найкращих сучасних дентальних рентген апаратів, які використовуються для виготовлення локальних рентген знімків. Незамінний для підтвердження клінічного діагнозу, патологій зубів, прикусу, стану пародонту та  зубощелепної системи.

Візіограф Sirona XIOS Supreme

Візіограф Sirona XIOS Supreme

Інтраоральний датчик радіовізіографа, заміняє повністю рентгенівську плівку при виготовленні знімків в поєднанні з дентальним ренген аппаратом. Перетворюючи рентгенівський промінь в цифровий формат, зменшує дозу випромінювання пацієнта до 80% та час експозиції (тривалість виконання рентгенівського знімку) з 2 до 0,06с. Саме датчик Sirona Supreme XIOSXG має роздільну здатність 33,3 параліній/мм, що є найвищою на сьогоднішній день.

Рентген PROX (Портативний дентальний рентген)

Портативний дентальний рентген PROX

Рентген апарат що використовується безпосередньо в операційній для покрокової візуалізації на кожному етапі оперативного втручання, що дає можливість чітко зберігати його протоколи та забезпечити якісний результат, адже упродовж операції пацієнт не покидає операційного місця для проведення рентген обстеження, що забезпечує додаткову стерильність операції.

Apixia PSP Dental Radiography

Стоматологічний цифровий рентген сканер Apixia PSP

Цифровий рентген сканер, що використовується у поєднанні із портативним рентген апаратом. У ньому замість дентальної рентген плівки, використовуються фосфорні датчики різного розміру, час сканування котрих становить 9 с. Ви отримуєте чіткий знімок на операційному моніторі, не піднімаючи пацієнта з крісла. Сучасне комп’ютерне забезпечення сканера, дає можливість виміряти довжину, діаметр, консистенцію, кут нахилу, та інші дані об’єкту що досліджується.

Мікроскоп Scanner calypso

Мікроскоп стоматологічний діагностичний Scanner Calypso

Сучасна стоматологія неможлива без дентальної мікроскопії, адже проводячи обстеження чи лікування при сорокакратному збільшенні, отримуємо таке ж зростання результативності. Навіть професійна гігієнічна чистка, що проводиться із використанням дентального мікроскопа має довго триваліший та приголомшливий результат.

Ендомотр EndoMate

Ендомотр EndoMate

Використовуючи обертові механічні інструменти для проходження, механічної обробки чи розпломбовування кореневих каналів, лікування стає набагато швидшим, безболіснішим та суттєво якіснішим у порівнянні із використанням класичних ручних інструментів.

Ендомотор Х-smart Iq

Ендомотор Х-smart Iq

Одна із найновіших розробок компанії Dentsply. Безпровідний ендомотор для обробки кореневих каналів, оснащений функцією автоматичного виміру довжини кореневого каналу, реципроком (обертово-поступальні рухи ендодонтичного інструменту при роботі в кореневому каналі) та LED підсвіткою.

SybronEndo OBTURA III MAX

Прилад для тривимірної обтурації системи кореневих каналів термопластичному гуттаперчей SybronEndo OBTURA III MAX

Один із найновіших методів пломбування кореневих каналів, з використанням гарячих термопластичних мас, дає можливість якісно запломбувати всю систему кореневих каналів зуба (не лише магістральні канали, але і всі його бокові відгалуження).

RotoMix™ Capsule Mixing Device

Прилад для автоматичного замішування пломбувальних матеріалів в капсульованій формі RotoMix

Rotomix або Silvermix – обладнання, що використовується для замішування капсульної версії матеріалів. Це можуть бути як пломбувальні матеріали, так і матеріали для фіксації незнімних ортопедичних конструкцій. Це єдині стоматологічні матеріали, що  виготовляються в стерильній формі та ідеальній пропорції інгредієнтів.

Вібраційний змішувач для капсульованих матеріалів SilverMix

Вібраційний змішувач для капсульованих матеріалів SilverMix

Silvermix на відміну від Rotomix замішує капсульні версії матеріалів за допомогою коливальних рухів.

3M ESPE PentaMix

Автоматичний блок змішування PentaMix

Pentamix – обладнання для автоматизованого замішування відбиткових матеріалів, що дає можливість отримати якісно-точний відбиток.

Лицева Дуга AmannGirrbach

Лицева Дуга Amann Girrbach

Служить для реєстрації положення верхньої щелепи і перенесення цього положення в артикулятор, відповідно до точної позиції щелепи в черепі і по відношенню до суглобової осі. Використання цього апарату дає можливість стоматологу та зубному техніку виготовляти ортопедичні конструкції (коронки, вініри, протези), котрі своїм розміром, положенням та формою будуть ідеально підходити пацієнту, як з функціональної, так і естетичної точки зору.

Фізіодиспенсер NSK SURGC PRO

Фізіодиспенсер NSK SURGC PRO

Обладнання, за допомогою якого відбувається підготовка операційного поля та встановлення дентальних імплантатів. Дані маніпуляції відбуваються під постійним охолодженням за рахунок автоматичної подачі стерильного фізрозчину.

Woodpecker UltraSurgery 2

П’єзохірургічний  апарат Woodpecker Ultra Surgery 2

Використання ультразвуку в сучасній щелепно-лицевій хірургії, імплантології та пародонтології, суттєво покращує результати лікування. Насадки п’єзотома різної форми, за допомогою вібрацій створених ультразвуковою хвилею з легкістю відпрепаровують кісткову структуру, абсолютно не травмуючи при цьому м’які тканини, що забезпечує набагато швидше загоєння, відсутність набряку та безболісність у післяопераційний період.

Стоматологічний лазер 1

Стоматологічний діодний лазер

Використання діодного лазеру у сучасній стоматології, набирає щораз більшого обсягу. У терапевтичній стоматології, він використовується для відбілювання зубів, місцевого знечулення, дезінфекції кореневих каналів, стимулює кровонаповнення тканин пародонту; в ортопедичній стоматології використовується для видовження коронки зуба, для корекції зеніту шийки зуба; в хірургічній стоматології для розрізів м’яких тканин,  для лікування переімплантитів; у дитячій стоматології для препарування зубів та френулопластики (корекція вуздечки язика або губ).

I-PRF (плазмоліфтинг)

Обладнання для виготовлення PRF

Система, що складається з центрифуги, одноразових стерильних вакутайнерів, стерильних вакуумних пробірок та спеціальних PRF боксів. Використовується для забору венозної крові з наступним центрифугуванням певний час і з певною швидкістю для отримання різних форм PRF. PRF – це рідка частина крові (плазма), що залишається після центрифугування та є збагаченою на волокна фібрину та форменні елементи крові з найменшою питомою масою – тромбоцити.  Фібрин, являється структурною одиницею для побудови сполучної тканини; тромбоцити в свою чергу, після розпаду, вивільняють із себе поверхнево активні речовини, що мають сильну протизапальну, регенеруючу та проліферативну (стимулюючу до росту) дію, на тканини пародонту. Пародонт – комплекс тканин, що включає в себе кістку, слизівку (ясна), зв’язку зуба (періодонт) та цемент кореня зуба.  Цей метод набув широкого використання в лікуванні пародонтитів, пародонтозу, при кістковій пластиці та імплантації.

Ультразвуковий скалер UDS

Ультразвуковий скалер UDS

Ультразвуковий скалер – це апарат, який діє з допомогою використання ультразвуку. В стоматології, скалер використовується для зняття твердих зубних відкладень, для полірування цементу кореня зуба, при оперативній пародонтології або за допомогою певних насадок використовується для розпломбовування кореневих каналів.

KaVo DENTAL PROPHYflex 3

Професійна гієна ротової порожнини з KaVo DENTAL PROPHYflex 3

Цей апарат розроблений компанією KaVo, що існує на ринку більше п’ятдесяти років та являється флагманом по виробництву стоматологічного обладнання. Ідеальні пропорції води, повітря та перлин kavopearls, являє собою абразивну емульсію, що з легкістю знімає зубний наліт будь-якої щільності. Kavopearls, у свою чергу, не містить гідрокарбонату натрію (соди), а є похідним вапна, за рахунок чого не травмує слизової та проявляє кращі полірувальні властивості, які можна використовувати при певних формах пародонтитів та гінгівітів. При важких формах пародонтитів, при переімплантитах та яскраво вираженій гіперчутливості зубів, ми рекомендуємо використовувати KaVoPROPHYflex  у поєднанні з гліцином.

Philips Zoom

Лампа для відбілювання зубів Philips Zoom

Лампа для відбілювання зубів широко використовується в терапевтичній стоматології для отримання довготривалого ефекту білосніжної усмішки. Ультрафіолетове світло, довжиною хвилі більше 420 нанометрів, що генеруються лампою, потрапляє на попередньо нанесений відбілюючий гель на поверхні зуба. Теплова енергія ультра-фіолетового променя прискорює окисно-відновну реакцію з вивільненням атомарного кисню, що спричиняє відбілення зубів.

Монітор пацієнта (кардіомонітор) G3D

Монітор пацієнта (кардіомонітор) G3D

У нашому стоматологічному центрі, є ОБОВ’ЯЗКОВИМ моніторинг життєвих показників пацієнта, ОСОБЛИВО під час хірургічного втручання. Це дає змогу постійно спостерігати за динамікою кров’яного тиску, пульсу, частоти дихальних рухів, сатурації (насиченість крові киснем), сфігмограми, кардіограми та температури тіла.

Пульсоксиметр CMS50C

Пульсоксиметр CMS50C

Такий маленький, але дуже корисний апарат, наявний в аптечці кожного із наших кабінетів. Адже, наклавши його на кінцеву фалангу пальця пацієнта, за лічені секунди Ви отримаєте числовий показник пульсу та сатурації, що дасть Вам миттєво зорієнтуватися та попередити початок невідкладних станів у пацієнта.